Šaldytuvų ir šaldiklių remontas

Greitas ir kokybiškas šaldiklių ir šaldytuvų remontas. Atliekame įvairių gamintojų, šaldiklių ir šaldytuvų remonto darbus. Suteikiame garantiją atliktiems darbams.

Priklausomai nuo gedimo, galimas tvarkymas ir namuose. 

 

Jeigu kyla klausimų ar norite užsisakyti remonto paslaugą, skambinkite arba rašykite. Padėsime Jums surasti optimaliausią sprendimą.

 

Susisiekite: +370 616 00756

Šaldytuvų ir šaldiklių remontas

Ką mes siūlome savo klientams? Kokybę. Taisome įvairių gamintojų buitinę techniką, naudojant išskirtinės kokybės, naujas detales. Kasdien jūsų naudojami prietaisai tinkamose rankose bus prikelti naujam gyvenimui ir tarnaus dar ilgą laiką. Suremontuota skalbimo mašina ar džiovyklė – draugiškas sprendimas gamtai ir švaresniam rytojui. Skatindami mažesnio suvartojimo politiką, mes tikime, jog ilgesnį eksploatavimo laiką turinti, ilgaamžė kokybiška buitinė technika gali prisidėti prie teigiamo poveikio ir aplinkai, ir žmogui.

 

Garantijas. Buitinę techniką taiso kvalifikuotų profesionalų komanda, o naudojamos dalys atitinka aukštus gamybos kokybės standartus. Užsakome ir remontuojame populiariausių gamintojų, tokių kaip ELECTROLUX, BEKO, BOSCH, MIELE ir kitos technikos dalis.

 

Patikimų tiekėjų ir meistrų tandemas užtikrins, kad pagalba bei reikiamos detalės būtų visada laiku ir vietoje. Atsakome už savo darbo kokybę, todėl visiems atliktiems darbams ir dalims suteikiame garantiją

 

Geriausią kainą. Siūlome atlikti darbą už prieinamas, konkurencingas rinkoje kainas. Žinome, jog netinkamai suteikta paslauga sukelia rūpesčių, nereikalingų kaštų ir kainuoja jūsų brangų laiką.

 

MB Technikos remontas pasirūpins, jog suteikta paslauga nesukeltų papildomų problemų, o darbai būtų atlikti pagal visus poreikius ir pageidavimus. Kad buitinės technikos remontas netaptų jums galvos skausmu, pasirūpinsime kiekvienu prietaisu nuo A iki Z ir tai atliksime už sąžiningą kainą.